menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
چرا قیمت کاشت مو اینقدر متفاوت است ؟
دوشنبه ۲ فروردین ۹۶ - ۱۰:۴۰
(0 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

چرا قیمت کاشت مو اینقدر متفاوت است ؟

چرا قیمت کاشت مو اینقدر متفاوت است ؟

چرا قیمت کاشت مو اینقدر متفاوت است ؟

کاشت مو

چرا قیمت کاشت مو اینقدر متفاوت است که هزینه کاشت موی طبیعی در ایران طیف وسیعی دارد و مراجعین کاشت مو زیاد از من پرسیده اند آقای دکتر چرا قیمت های شما با بقیه اینقدر متفاوت است ؟ و من همیشه بجای جواب دادن پرسیده ام چرا؟ کم است یا زیاد ؟ اکثرا می گویند چرا قیمت های شما اینقدر پایین است مگر کار شما مشکلی دارد یا بقیه از شما بهتر کار می کنند ؟ و عده ای می پرسند فلان دکتر گفته کل سر من را با هزینه کمتر از شما پر می کند و با یک جلسه fit و با هزینه کمتر از شما دو برابر روش ترکیبی شما ، مو می کارد و هزینه نیز کمتر از شما است . جواب این سوال و این سردرگمی مراجعین محترم را در سه قسمت بیان می کنم :

الف:کاشت مو یک عمل جراحی زیبائی و اکثرا خصوصی می باشد و تابع تعرفه ثابت دولتی نیست قیمت ها را تا حد زیادی نوع کارپزشک ، شهرت پزشک ، اعتبار پزشک و کلینیک ، اعتماد بیمار و عرضه و تقاضای پزشکی تعیین می کند ، چنانکه اکنون که کاشت مو عمل جا افتاده ومقبولی می باشد و پزشکان متعددی انرا انجام می دهند هزینه ها نسبت به چند سال قبل کمتر شده است .

ب: گاه شما قیمت های بسیار پایین و باور نکردنی می بینید که بسیار وسوسه انگیز می باشد ، کاشت مو 1000000تومان و…….که دو علت می تواند

داشته باشد 1. گروهی که اکثرا دارای یک پزشک نیستند ! تازه اقدام به کاشت مو کرده اند. تجربه ، تخصص ، مجوز و امکانات لازم را ندارند وبا هر ترفندی در صدد جذب بیمار می باشند .مراجعه به این گروه ها مساوی است با کاشت مو با هزینه پایین ……. .. .. و ترمیم وتصحیح اشتباه ، صدمات و عوارض تازه کارها با هزینه های میلیونی ! تازه اگر قابل جبران و تصحیح باشد ! 2. کذب و دروغ نیز متاسفانه همیشه وجود داشته و دارد که این جانب ترجیح می دهم در این مورد چیزی ننویسم. ولی توصیه می کنم در هر مشاوره کاشت مو عقل و منطق خود را قاضی کنید و هر مطلبی را به سادگی باور نکنید ! مثلا اینکه گفته می شود با روش fit بیشتر از روش ترکیبی مو برداشت و کاشت می شود آیا منطقی است ؟ پس چرا روش ترکیبی ایجاد شده؟

ج: وپاسخ سوال اصلی : چرا قیمت کاشت مو در کلینیک دکتر رضائی نسبت به سایر کلینیک های معتبر کاشت مو پایین تر است؟

ما بر اساس سیاست خود که در صدد اشاعه هر چه بیشتر رفاه و آسایش برای همه ایرانیان عزیز هستیم و اینکه جراحی زیبائی کاشت مو در آقایان باعث تغییر عمده ای در زندگی می شود و اینکه طیف درآمدی مردم ایران بسیار متفاوت می باشد ، حد متوسط قیمت ها را انتخاب کرده ایم تا هر فردی با درآمد متوسط و اندکی پس انداز بتواند این جراحی را با حداقل مشکلات درآمدی و زندگی انجام دهد .

ما افتخار می کنیم طیف وسیعی از مردم ایران را پوشش داده ایم و مراجعین ما از بالاترین اقشار درآمدی تا قشر متوسط درآمد ایران بوده اند .متاسفانه چون کاشت مو مشمول بیمه دولتی نمی شود افتخار خدمت به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه کمتر نصیب ما شده است . امیدواریم در آینده ای نزدیک این قشر محترم جامعه نیز بتوانند از مواهب این عمل جراحی زیبائی بهره ببرند.

عمل جراحی کاشت موی طبیعی نسبت به بسیاری از اعمال جراحی زیبائی با هزینه ای بسیار پایین ونتایجی بسیار مطلوب و لذتبخش انجام می شود طیف قیمت ها بسیار متنوع می باشد که طبیعی می باشد . شما جهت این جراحی می بایست اندکی درآمد مازاد بر احتیاجات اولیه زندگی داشته باشید سعی کنید در انتخاب پزشک و کلینیک خود دقت فراوان کنید زیرا حداقل عارضه کاشت موی ارزان قیمت از دست دادن بانک موی گرانقیمت شما می باشد که به هیچ وجه و با هیچ قیمتی قابل جبران نیست. سعی کنید از تجربه و صداقت پزشک خود مطمئن شوید ودر طرف دیگر قضیه هر چه قیمت ها و هزینه ها بالاتر باشد دلیل بر خوبتر بودن پزشک نیست. همیشه عقل و منطق خود را موقع مشاوره همراه داشته باشید !

کاشت مو iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه 500 هزار تومانی فقط تا 10 آذر ماه فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینک رز تخصصی ترین کلینک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید