menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
چه نوع دستگاهی برای کاشت مو طبیعی مناسب است
یکشنبه ۲ بهمن ۹۵ - ۱۰:۵۸
(0 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

چه نوع دستگاهی برای کاشت مو طبیعی مناسب است

چه نوع دستگاهی برای کاشت مو طبیعی مناسب است

چه نوع دستگاهی برای کاشت مو طبیعی مناسب است

کاشت مو

کاشت مو طبیعی که در این مطلب گفته ایم چه نوع دستگاهی برای کاشت مو طبیعی مناسب است و روش هایی که افراد معروف برای کاشت مو استفاده کرده اند توضیح داده ایم.

در حال حاضر 99 درصد از گروه های پیوند مو بعلت نداشتن تجربه و اخذ مدارك لازم و نداشتن تخصص در این زمینه و نبود دستگاه های پیشترفته و بروز نمی توانند تكنیك های جدید رادر ایران بصورت سخت افزاری انجام دهند. بلکه تنها از هولدرهای دستی (بردارنده فولیکول مو ((Fit) استفاده می‌ کنند.

بجا ماندن اسكار در پشت سر شخص با روش (Fut) كه در نهایت باعث بجا ماندن حفره های كاشته شده و تراكم كم موهای كاشته شده را شاهد هستیم. متاسفانه این امر را معمولاً تكنسین های تجربی انجام می دهند، و پزشكان فقط ناظر عمل پیوند مو می باشند.

اما در تكنیك( SUT) كه انجام این تكنیك توسط متخصصین پوست و مو  را شاهد  هستیم. در مرحله اول مهندسی، خط رویش شخص یا همان ( Hair line) است و بعد برداشت و پیوند آن با دستگاه های تمام اتوماتیك را می بینیم. كه این خود كیفیت بالایی درخط رویش و تراكم بالای 14000 تار مو در یك جلسه به بیمار می دهد. در نهایت رضایت كامل بیمار و نزدیكان شخص را به دنبال دارد.

متاسفانه تبلیغات زیادی در امر كاشت مو انجام شده است. كه تعداد بسیاری از این مراكز تجربه لازم در این امر را نداشته و فاقدمتخصص، دستگاه های لازم، استریل و مجوزهای قانونی می باشند. شما عزیزان دقت زیادی در این مورد باید داشته باشید زیرا كه برداشت غیر حرفه ای از بانك موهای شما ، جبران و انجام مجدد آن بسیار مشكل می باشد.

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید