menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
درمان کم پشتی ریش با استفاده از کوروتون
دوشنبه ۲ دی ۹۶ - ۱۵:۳۰
(5 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

درمان کم پشتی ریش با استفاده از کوروتون

کم پشتی ریش

نمونه از درمان کم پشتی ریش با استفاده از کوروتون

رویش موهای صورت و یا ریش از نشانه های بلوغ در پسرها است. اما گاهی اوقات مردها به ندرت ریش در نمی آورند و یا ریش بسیار کم پشت و تنک دارند. علت های مختلفی بر این پدیده اثر می گذارد. نروییدن موهای صورت در مردها می تواند به خاطر این باشد که اصلا فولیکول های مویی در فرد وجود نداشته باشد مثلا در هیپوتریکوزیس ارثی و مادرزادی چنین مشکلی وجود داشته دارد و به طور ژنتیکی در برخی از پسران و آقایان آن خانواده بروز داده است. در واقع رویش موی صورت به زمان شروع رویش مو در دوران بلوغ بستگی دارد. در اصل مقدار، مکان رویش مو، کیفیت موی صورت بر پایه و اساس ژنتیک استوار است. در برخی از آقایان که موهای ضخیمی دارند پس از مدت کوتاهی از زمان شروع بلوغ صورتشان پر از مو می شود که در بلوغ برخی از افراد دچار طاسی در ناحیه ریش نیز می گردد و یا ریش آن ها به صورت تکه ای می روید.

کم پشتی ریش

نمونه ای از درمان کم پشتی ریش با استفاده از کوروتون

غالبا در بعضی از موارد که نواحی ریش فاقد مو هستند و فرد از این نظر رنج می برد. در این نواحی فولیکول مو وجود ندارد و لذا هیچ درمانی نمی تواند باعث رشد مو شود و تنها راه حل کاشت ریش می باشد. در بعضی افراد به دلیل کم پشتی موهای صورت در فرم دادن ریش ها دچار مشکل می شوند. در این افراد باید در ابتدا تحت بررسی های هورمونی قرار بگیرند تا از نظر مشکلات هورمونی بررسی شده و تحت درمان قرار بگیرند.

استفاده از کوروتون

کم پشتی ریش

نمونه ای از درمان کم پشتی ریش با استفاده از کوروتون

برخی از متخصصان برای درمان کم پشتی ریش از کوروتون استفاده می کنند. اگر رشد موهای صورت از همان ابتدای دوران بلوغ به صورت تکه تکه باشد به احتمال زیاد می توان گفت که فرد به بیماری طاسی یا آلوپسی مبتلا شده است. در این بیماری سیستم دفاعی بدن فرد به دلایل نامعلومی علیه فولیکول ها مو فعالیت داشته است و سبب تضعیف ریشه های مو و گاهی هم باعث نابودی ریشه مو می گردد.

معمولا ریزش مو در دوران کودکی به صورت بیضوی است و با افزایش سن متفاوت است. درمان قطعی برای این نوع بیماری وجود ندارد. و درمان این بیماری در بسیاری از موارد بعد از قطع درمان عودت می یابد. در درمان این نوع بیماری بیشتر از کوروتون استفاده می کنند که البته باید زیر نظر پزشک و متخصص انجام شود. در این مورد از بعضی از کرم ها و تررکیبات دیگری با استفاده از اشعه ماورای بنقش استفاده می گردد که هر کدام توسط پزشک و بعد از معاینه کامل صورت می پذیرد. کاشت مو نیز روش مناسبی برای جایگزین نمودن مو در نواحی طاس و بی موی صورت است. پیوندی که برای صورت و سبیل استفاده می گردد.

منبع: iranhair.net

 

 

 

 

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید