menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
کاشت مو بدون نیاز به بانک مو
یکشنبه ۲ دی ۹۶ - ۱۰:۵۰
(4 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

کاشت مو

نمونه ای از کاشت مو بدون بانک مو

در عملیات کاشت مو با توجه به نوع پیوند مو، توسط پزشک متخصص موهای خود شخص از پشت سر یا ناحیه ای از بدن برداشته می شود که به اصطلاح به بخش های برداشت مو بانک مو گفته می شود. پس از برداشت مو توسط میکروسکوپ و لوپ های مخصوص فولیکول ها، تارها گرفته می  شود و به صورت تک تک جدا می شوند و با همان دقتی که جدا شده اند. در ناحیه مورد نظر با ایجاد برش هایی در حد یک میلیمتر پیوند زده می شود.

در نتیجه بانک مو دارای موی طبیعی است و عملا کاشت مو بدون بانک مو امکان پذیر نخواهد بود. زیرا روشی برای پیوند موی طبیعی از بانک موی فرد دیگری برای فرد دیگری قابل استفاده نیست. در واقع باید از سر یا بدن خود شخص برای تامین فولیکول های زنده جهت انتقال استفاده کرد. پس در روش ترمیم مو به روش HRT از هیچ موی زنده طبیعی استفاده نمی شود و صرفا یک روش جایگرین برای افرادی است که هیچ بانک موی مناسبی جهت کاشت موی طبیعی ندارند.

منبع: iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید