menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
دانستنی هایی درباره مشکلات کاشت ابرو
یکشنبه ۲ آذر ۹۶ - ۱۲:۰۲
(0 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

دانستنی هایی درباره مشکلات کاشت ابرو

دانستنی هایی درباره مشکلات کاشت ابرو

 

 

دانستنی هایی درباره مشکلات کاشت ابرو و این که در چه مواقعی کاشت ابرو ممکن است به مشکل بربخورد و در این صورت افراد باید چه کارهایی انجام دهند و مقصر بوجود آمدن این مشکلات چه کسانی هستند ؟ افراد یا متخصصین انجام این کار .

 

 

ایران هیر به بیان می کند ناحیه هایی  مناسب که برای کاشت ابرو با موی طبیعی بهتر است این نقاط شامل موهای بالای گوش که جنس این مو شباهت زیادی به موی ابرو دارد . قبل از کاشت ابرو ، باید ریزش ابروها متوقف شود تا پیوند صورت بگیرد.

 

کاشت ابرو  به دلیل خواب ها و حالت های متفاوتی که هر قسمت از موهای ابرو دارد کار دشواری است . پس حتما برای این کار به متخصص مراجعه کنید .

از موارد قابل ذکر در کاشت ابرو اگر می خواهید بدانید چگونه بدانید کاشت ابرو موفقیت آمیز بوده باید ابرو کاشت شده مثل موی سر رشد کند و باید به طور منظم کوتاه کنید

 

در هنگام کاشت ابرو می توانید با این مشکلات روبرو شوید :

۱- این نکته را مد نظر داشته باشید که معمولا برای کاشت ابرو از موهای ظریف بالای گوش استفاده می شود و هیچ ناحیه از بدن این نوع موی شبیه ابرو ندارد. لذا چون موهای کاشته شده از لحاظ مشخصات ظاهری مانند رنگ، ضخامت، صاف یا مجعد بودن، میزان رشد و غیره با موهای قبلی ابرو فرق می کنند، بنابراین تا حدی عدم سنخیت بین موهای قبلی ابرو و آنها مشاهده می گردد.

 

افرادی که کاشت ابرو انجام می دهند پزشک بیان می کند پس از چند ماه موهای کاشت شده شبیه موی ابرو می شود اما در نظر داشته باشید در اغلب موارد چنین نمی شود که البته مشکلی بوجود می آورد .

 

نکته قابل ذکر در کاشت ابرو این است که موی کاشته شده رشد بیشتری نسبت به موهای طبیعی ابرو دارد و باید کوتاه شود .

 

۲- توجه داشته باشید در کاشت ابرو با وجود استفاده از دستگاه ها و لوازم بسیار ظریف و میکروسکوپی باز هم فاصله موها بیشتر از موی طبیعی خواهد بود اما می توان در جلسه های بعدی کاشت ابرو این فاصله را کم کردم . ولی به هرحال از نظر تراکم هیچ وقت شبیه ابروی کاملا طبیعی نخواهد شد.

 

پزشکان برای پنهان کردن این فاصله از انجام تاتو قبل کاشت ابرو استفاده می کنند که رضایت اکثر بیماران را جلب می کند .

 

اگر بعد از کاشت ابرو در ناحیه چشم دچار تورم و کبودی شدید نگران نباشید این به دلیل نزدیکی چشم به ابرو است که پس از چند روز با کمپرس گرم بر طرف می شود .

۳- موهای کاشت ابرو حالت خوابیده دارد نسبت به پوست که زاویه خواب با توجه به موضع ابرو بین ده تا شصت درجه است و در قسمت تاج نیز می توان کاشت ابرو انجام داد . زیرا در این منطقه زاویه خروج موهای ابرو از پوست حداکثر می باشد، ولی هر چقدر به سمت انتهای ابرو می رویم، به دلیل کمتر شدن زوایه فوق و خوابیده ترشدن موها، کاشت مو از نظر تکنیکی مشکل تر می شود، طوری که در یک‌سوم انتهایی ابرو به سختی می توان موها را عینا با خواب طبیعی ابرو کاشت.

 

برای پیشگیری از بروز هر گونه مشکلی بعد کاشت ابرو بهتر است پانسمان فشاری در قسمت کاشته شده تا دو هفته باشد .

برای خوابیده شدن ابروی کاشته شده بعد از رویش چرب کردن بهترین راه است . اما باید بدانید خواب ابرو کاشته شده مانند ابرو معمولی نیست .

 

۴- ابرو کاشته شده زمان می برد بین ۶ تا ۹ ماه تا به صورت معمولی رشد کند و باید کمی صبور بود تا کاشت ابرو جواب دهد .  و سپس در مورد لزوم انجام مجدد کاشت ابرو برای پر کردن فاصله های خالی بین موهای کاشته شده تصمیم گیری کرد.

 

کاشت ابرو مانند و شبیه کاشت موی سر است تنها تفاوت آن این است که کاشت ابرو از واحدهای فولیکولی که شامل یک یا دو تار مو استفاده می شود و سوراخ های پوست با استفاده از ابزار بسیار ظریف و کوچک ایجاد می شوند تا محل کاشت کاملا نامشخص باشد.

 

 

مطالب مرتبط 

 

 

 

 

گردآوری : www.iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه 500 هزار تومانی فقط تا 10 آذر ماه فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید