menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
کاشت مو اصفهان به صورت طبیعی در سایت ایران هیر
چهارشنبه ۲ مهر ۹۶ - ۱۵:۴۶
(1 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

کاشت مو اصفهان به صورت طبیعی در سایت ایران هیر

کاشت مو اصفهان به صورت طبیعی در سایت ایران هیر کاشت مو اصفهان به صورت طبیعی در سایت ایران هیر

کاشت مو

کاشت مو اصفهان به صورت طبیعی در سایت ایران هیر در دهه ۱۹۹۰ میلادی روش میکروگرافت به طرف فولیکولاریونیت میگروگرافت متحول شد که تا کنون بهترین روش پیوند موی طبیعی محسوب می شود.تاکید این روش بر دو جنبه می باشد:

اولین تاکید بر افزایش نگهداری فولیکولهای پشت سر هم می باشد چون این منبع محدود می باشد و باید به بهترین نحو حفظ شود و تاکید دوم بر ایجاد طبیعی ترین نتایج می باشد.

اولین نکته ای که روش فولیکولارینت میکروگرافت با سایر روش های میکروگرافت قبلی فرق دارد طراحی دقیق برای پیشگیری از برداشت گرافت های زیاد در یک جلسه می باشد.گرچه هر فرد کاندید پیوند مو تمایل دارد که در طی یک جلسه تراکم بیشتری برای وی ایجاد شود ولی قرار دادن تعداد زیادی میکروگرافت بسیار نزدیک به هم ریسک نگرفتن گرافت ها را زیاد می کند.گرچه اکثر جراحان توانا، قابلیت انجام تعداد بیشتری گرافت را دارند، یک جراح با تجربه در هر جلسه فقط ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ گرافت برای کاشت موی طبیعی در نظر می گیرد.

روش برداشتن بافت دهنده نیز تغییر دیگری است که در طی روش میکروگرافت با روش فولیکولاریونیت به وجود آمده است. در گذشته بسیاری از جراحان از تیغ های جراحی دارای چندین لبه برای برداشتن گرافتها استفاده می کردند که تمام این تیغه ها حالت موازی با هم داشته و فاصله هر کدام تا بعدی ۳ میلی متر بود. با استفاده از از این روش باعث می شد که بسیاری از فولیکولهای مو توسط تیغ جراحی بریده شود و درصد بسیاری از این فولیکول های قطع شده ادامه حیات ندهد اما اکنون بیشتر جراحان پیوند مو از روش یک تیغه ای برای برداشت ناحیه اهدا کننده استفاده می کنند و سپس این بافت اهدا کننده تحت بزرگ نمایی تبدیل به گرافت های کوچک شده و در طی این عمل سعی می گردد که از آسیب ریشه های مو پیشگیری گردد.

بلافاصله پس از برداشتن قسمت اهدا کننده،بافت آن در سرم نمکی سرد قرار داده می شود تا حرارت آن پایین بیاید و بقا سلول ها افزایش پیدا کند.فقط چند ساعت از زمان برداشتن تا کاشت گرافت ها فرصت هست تا به حیات خود بهتر ادامه دهند.پس از آنکه گرافت ها جدا شدند روی صفحات مخصوص چیده می شوند تا کاشته گردد.یکی از استانداردهای لازم برای جداسازی گرافت ها استفاده از میکروسکوپ می باشد.استفاده از میکروسکوپ باعث می شود که ریشه موها در حین جداسازی گرافت ها آسیب کمتری ببیند و این مسئله باعث می شود که گاها تا ۳۰% افزایش رشد داشته باشیم.استفاده از میکروسکوپ برای اولین بار توسط دکتر Bob Limmer در آمریکا رایج شد که وی فردی است که برای اولین بار جداسازی زیر میکروسکوپ و روش فولیکولاریونیت را ارائه کرد و بعدا از طرف اکثر پزشکان به عنوان بهترین روش پیوند مو پذیرفته شد.

پس از جداسازی گرافتها توسط تیغ های بسیار ظریف جراحی جای گرافت ها روی سر مشخص می شود که این مرحله بسیار دقیق است و تراکم موها، و زاویه موها در این مرحله است که مشخص می شود و سپس مرحله کاشت آغاز می گردد که وقت گیرترین قسمت عمل پیوند مو بوده و در طی آن با وسایل مخصوص و تحت بزرگ نمایی، گرافت های جدا شده در داخل شکاف های بسیار ریز که توسط پزشک جهت گرافت ها ایجاد می شود کاشته می شود.

گردآوری: کاشت مو iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید