menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09190841841
شماره موبایل
02126316521
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut
چهارشنبه ۲ شهریور ۹۶ - ۱۵:۰۱
(4 رای)

کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut

[caption id="attachment_3492" align="aligncenter" width="511"]کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut[/caption]

کاشت ابرو

کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut کاشت مو به روش SUT از مزایای فراوانی نسبت سایر روشهای کاشت مو برخوردار است. از این رو در کلینیک کاشت مو ایران هیر، به منظور رسیدن به بهترین نتیجه در کاشت مو و همچنین راحتی و سایش بیشتر بیماران، کاشت مو به روش SUT صورت می پذیرد.

آشنایی با کاشت مو به روش SUT

در کاشت مو به روش SUT دیگر نیازی به تیغ جراحی و بیهوشی بیمار نمی باشد و به جا ماندن جای کاشت به حداقل می رسد در واقع و هیچ گونه عوارضی پس از کاشت مو به روش SUT وجود نخواهد داشت؛ در کلینیک ایران کاشت این امکان وجود دارد که به وسیله، دستگاههای پیشرفته کاشت مو به روش SUT و با استفاده از متخصصین مجرب، برداشت و کاشت مو را تا ۱۵۰۰۰ هزار تار موی واقعی، که ۳ برابر نسبت به روشهای قدیمی می باشد را انجام دهیم.

تکنیک کاشت مو SUT

در این تکنیک کاشت مو به روش SUT جدید شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا هستید، تا جایی که دیگران قادر به تشخیص کاشت زنده و پیوند موی طبیعی شما نخواهند بود. برخلاف روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مکرر نمی باشد، شاهد زمان طولانی برداشت و کاشت مو و خستگی بیمار نمی باشیم. از جمله مزایای روش کاشت موی SUT، بدون جراحی، خونریزی و درد بودن می باشد.

[caption id="attachment_3493" align="aligncenter" width="480"]کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut[/caption]

از دیگر مزایای پیوند یا همان کاشت مو به روش SUT طبیعی بودن خط رویش، مهندسی آن توسط تیم مجرب کاشت مو ایران کاشت ، تراکم بالای مو در این روش، انجام آن در تنها در یک جلسه و مشاهده کردن موهای کاشته شده بعد از کاشت موی طبیعی که به صورت یک سانتی متری است.

همچنین در تکنیک کاشت موی (SUT ) شاهد از بین رفتن فولیکولهای برداشت شده نمی باشیم و این میزان به ۰% نزدیک است. زیرا طی یک فرآیند برداشت و فریز کردن فولیکولهای موی شخص تمامی برداشت سالم مانده و توسط متخصص به صورت بسیار ظریف و با دقت بالایی در محل مورد نیاز پیوند داده می شوند، پس از انجام کاشت مو، توسط دستگاهای لیزری این مرکز، تحریک و رشد سریع مو، تقویت ورشد مجدد مو های بیمار را نیز شاهد هستیم.

برای اطلاعات بیشتر از کاشت مو sut با ما تماس بگیرید.

منبع: کاشت مو iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ثبت اطلاعات مشتریان

با تکمیل فرم زیر و ارسال آن از مشتریان ویژه کلینیک ما باشید و از مزایای آن بهره مند شوید.

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید