menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
کاشت مو خانم ها + روش های کاشت مو
جمعه ۲ فروردین ۹۶ - ۱۶:۲۰
(0 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

کاشت مو خانم ها + روش های کاشت مو

کاشت مو خانم ها + روش های کاشت مو

کاشت مو خانم ها + روش های کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو خانم ها که روش های کاشت مو در خانم ها آورده شده است. ریزش مو در خانم ها نیز همانند آقایان رخ می دهد و روز به روز بر تعداد زنانی که دنبال پیدا کردن شیوه های درمان دارویی و یا جراحی مناسب برای خویش می باشند اضافه می گردد. از هنگامی که خانم ها میلی به جدی گرفتن ریزش مو ی خود ندارند و یا آن را مسئله ای غیرقابل اجتناب ناشی از بالا رفتن سن می دانستند سال های زیادی سپری شده است.

در حال حاضر کاشت مو به عنوان یکی از شیوه های درمانی ریزش مو در خانم ها بویژه در اشخاصی که ریزش موی آنها پایه ژنتیکی و ارثی دارد شناخته شده است. به این نوع از ریزش مو “ریزش مو با الگوی زنانه” می گویند که نظیر “ریزش مو با الگوی مردانه” ژنتیکی است و جنبه خانوادگی دارد. این مدل از ریزش مو متداول ترین صورت ریزش موی دائم شناخته شده در خانم ها است .

تا هنگامی که دلیل عمده و نحوه تداوم ریزش مو در یک خانم -از نظر همیشگی و یا موقتی بودن ریزش موها- با اطمینان تشخیص داده نشود نمی بایستی هیچگونه شروع درمانی انجام گردد. با اینکه ریزش موی ژنتیکی با الگوی زنانه رایج ترین علت ریزش موی همیشگی در خانم ها شناخته شده اما علل گوناگون دیگری نیز باعث انواع ریزش موی دائم ویا موقتی در خانم ها می گردند که بایستی پیش از انجام کاشت موی طبیعی رو گردند.

از کاشت موی طبیعی در درمان ریزش موی موقت استفاده نمی گردد. به عبارت دیگر استفاده از کاشت موی طبیعی و یا سایر شیوه های جراحی به هیج وجه نبایستی در درمان ریزش موی موقتی به کار گرفته شوند.

کاشت موی طبیعی ممکن است به عنوان شیوه درمانی گزینشی برای درمان ریزش موی همیشگی ناشی از مواردی نظیر آسیب های فیزیکی وارده به پوست سر به کار رود گرچه ریزش مو با الگوی زنانه رایج ترین مورد استفاده از کاشت موی طبیعی است .تاهنگامی که بیمار بطور کامل علل اساسی درمان را درک نکرده است نبایستی هیچ گونه شروع درمانی برای وی انجام گردد.

پس از اینکه معین شد که علت نازکی مو های یک خانم ریزش مو با الگوی زنانه است و دلیل دیگری ندارد کاشت مو بایستی به عنوان یک درمان در نظر گرفته شود.

چه هنگامی یک خانم گزینش خوبی برای کاست مو است؟ شرایط لازم در این باره میان خانم ها و آقایان خیلی مشابه است و فقط در برخی موردها در خانم ها بایستی دقت زیادی به عمل آید. مناسب ترین شیوه رسیدن به جواب پرسش انجام یک بحث باز و رودرو بین خانم و پزشک متخصص کاشت مو است.

کاشت مو نبایستی با اغواگری به عنوان درمان ریزش مو به بیمار خانم تحمیل گردد بلکه وی بایستی خود با فهم کامل دلایل سفارش پزشک این کار را گزینش نماید . از سوی دیگر بیمار نیز نبایستی در شرایطی که پزشک انجام کاشت مو را به وی سفارش نمی نماید به او برای انجام عمل فشار وارد آورد. تصمیم به انجام کاشت موی طبیعی تنها بر پایه قضاوت وتشخیص حرفه ای پزشک پس از معاینه کامل بیمار ونیز برگزاری بحثی کامل وصادقانه ما بین بیمار و پزشک که در آن راجع به هزینه عمل، زمان عمل ، جزئیات عمل، اثرات جانبی و عوارض احتمالی ونیز نتیجه های مورد انتظار گفتگو می شود صورت می پذیرد.

الگوی ریزش موی ارثی در خانم ها فرقدار از الگوی مردانه می باشند. ریزش موی ژنتیکی در خانم ها به صورت منتشر تر از مردان وبه شکل نازکی موها خود را نشان می دهد در حالیکه در آقایان ریزش کامل موها ( طاسی) بیشتر دیده می شود. میزان وسرعت ریزش مو در تعیین اینکه یک خانم کاندید مناسبی برای کاشت مو است یا خیر از اهمیت به سزایی برخوردار می باشند.

کاشت مو iranhair.net

مطالب مرتبط
close
مشاوره رایگان

مشاوره صد در صد رایگان را از ما بخواهید. شماره خود را وارد کرده تا بهترین مشاوران کلینیک رز با شما تماس بگیرند.

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید