menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
مشکلات کاشت ابرو
سه شنبه ۲ دی ۹۶ - ۰۹:۵۴
(2 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

مشکلات کاشت ابرو

کاشت ابرو

نمونه ای از کاشت ابرو

کاشت ابرو کار بسیار سختی است زیرا ابرو چند جهت دارد. کاشت ابرو با استفاده از موهای بالای گوش انجام می شود زیرا از لحاظ جنس شباهت فراوانی به موهای ابرو دارند. قبل از کاشت باید ریزش ابرو ها متوقف گردد تا پیوند انجام بگیرد. موضوع مهم دیگر رشد موها است. اگر کاشت ابرو موفقیت آمیز باشد سرعت رشد آن ها مانند موهای سر است و باید مدتبا کوتاه شود. در این جا به برخی از مشکلات کاشت ابرو می پردازیم:

۱-اگر چه معمولا موهای ظریف بالای گوش برای کاشت ابرو استفاده می شود ولی باید این نکته را مد نظر داشت که هیچ کجای بدن مویی وجود ندارد که کاملا شبیه موی ابرو باشد. از این رو چون موهای کاشته شده از لحاظ مشخصات ظاهری نظیر رنگ، ضخامت، صافی یا مجعد بودن، میزان رشد،… با موهای ابرو تفاوت دارند. لازم به ذکر است موهای کاشته شده بیشتر از موهای طبیعی ابرو رشد می کند و بنابراین باید به طور مرتب کوتاه شوند.

کاشت ابرو

نمونه ای از کاشت ابرو بر روی تاتو

۲-حتی با وجود استفاده از لوازم بسیار ظریف و میکروسکوپی برای کاشت ابرو، فاصله موهای کاشته شده بیشتر از موهای طبیعی ابرو خواهند بود. البته در جلسه دوم سوم کاشت ابرو این فاصله کم تر شوند ولی به هر حال از نظر تراکم هیچ وقت شبیه ابروی کاملا طبیعی نخواهد شد. بعضی از پزشکان انجام تاتو قبل از کاشت ابرو توصیه می کنند زیرا تاتو می تواند تا حدودی فاصله فوق را پوشانده و نتایج کاشت ابرو را بهتر نشان می دهد.

۳-موهای ابروی طبیعی نسبت به پوست، حالت خوابیده دارد و زاویه این خواب بسته به موضع ابرو ۱۰ تا ۶۰ درجه است. کاشت ابرو در ناحیه تاج ابرو مشکل خاصی ندارد زیرا در این ناحیه زاویه خروج موهای ابرو از پوست حداکثر می باشد، ولی هر چه قدر به سمت ابرو می رویم به دلیل کمتر شدن زاویه خواب، خوابیده تر شدن موها، کاشت مو از نظر تکنیکی مشکل تر می گردد. طوری که در یک سوم انتهایی ابرو به سختی می توان موها را دقیقا با خواب طبیعی ابرو کاشت. راه پیشنهادی برای جلوگیری از بروز این مشکل پانسمان فشاری در محل ابروی کاشته شده برای دو هفته بعد از کاشت ابرو است. بعد از رشد موهای کاشته شده چرب کردن آن ها به خوابیده تر شدن ابروی کاشته شده می کند.

کاشت ابرو

نمونه ای از کاشت ابرو

۴-موهای کاشته شده از نواحی غیر ابرو آورده می شوند و به دلیل جابه جایی قدرت رشد آن ها کاسته می شود. لذا فرد بایستی حداقل ۶ تا ۹ ماه صبر کند تا کاشت ابروهایش کاملا جواب دهد و سپس در مورد لزوم انجام مجدد کاشت ابرو برای پر کردن فاصله خالی بین موهای کاشته شده تصمیم گیری کرد. برداشت و کاشت موها در مورد کاشت ابرو تا حد زیادی شبیه کاشت مو سر است. ولی با این تفاوت که در کاشت ابرو فقط از واحدهای فولیکولی دارای یک یا دو تار مو استفاده شود و سوراخ های پوست با استفاده از ابزارهای بسیار ظریف و کوچک ایجاد می شود تا محل کاشت ابرو کاملا نامشخص باشد.

۵-به دلیل نزدیکی ابرو با چشم ممکن است بعد از کاشت ابرو اندکی تورم و کبودی دور چشم رخ دهد که با کمپرس گرم و گذشت چند روزه به سرعت برطرف می شود.

منبع: iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید