menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09190841841
شماره موبایل
02126316521
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
کاشت ابرو به روش جدید FUE
دوشنبه ۲ شهریور ۹۶ - ۱۴:۵۵
(1 رای)

کاشت ابرو به روش جدید FUE

[caption id="attachment_3478" align="aligncenter" width="550"]کاشت ابرو به روش جدید FUE کاشت ابرو به روش جدید FUE[/caption]

کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش جدید FUE کاشت ابرو با تکنیک جدید و نوین FUE انجام می شود که این روش در مقایسه با روش های دیگر دارای مزیت های بسیاری می باشد.

بهترین فضا برای برداشتن موها جهت کاشت ابرو موهای کنار گوش ها می باشد، در این منطقه موها از لطافت خاصی برخوردار بوده و شبیه موهای ابرو می باشد ، کاشت ابرو به روش FUE همه نوع ابروها مناسب می باشد حتی ابروهایی که شکسته شده اند یا ابروهایی که قبلا هاشور و یا تاتو شده باشند هم بدون نیاز به پاک کردن تاتو که با عوارض میباشد، میتوان انجام داد. ابروهایی که نازک بوده و یا شکستگی و اسکار داخل انها است هم با این روش قابل انجام هستند.

در این روش خواب و مدل ابروها به دلخواه شخص می باشد و حتی تراکم آن می تواند به انتخاب شخص باشد که در روزه کاشت ابرو برای شخص با طرح دلخواه او طراحی و سپس پیوند انجام میشود، در کاشت ابرو به روش FUE محدودیتی از بابت برداشت و کاشت نخواهیم داشت و پس از پیوند ابروی شخص رشد موهای پیوند شده را بین چهار الی هفت ماه شاهد هستیم که این تکنیک قابل رشد و قابل اصلاح بوده و مادام عمر ماندگار است.

منبع: کاشت مو iranhair.net
مطالب مرتبط
close
ثبت اطلاعات مشتریان

با تکمیل فرم زیر و ارسال آن از مشتریان ویژه کلینیک ما باشید و از مزایای آن بهره مند شوید.

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید