menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
آشنایی با ریزش ابرو و روش های درمان آن
شنبه ۲ آذر ۹۶ - ۱۶:۵۳
(2 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

مقدمه ای بر ریزش ابرو 

ریزش ابرو

نمونه ای از ریزش ابرو

در ایران هیر درباره علت ریزش ابرو این چنین می خوانیم:

در دنیای جراحی زیبایی کاشت ابرو روشی نسبتا نوین است. در اصل این تکنیک برای ترمیم ابروی قربانیان سوانح سوختگی و مبتلایان به بیماری هایی است که مانع رشد ابرو می شود به وجود آمده است. امروزه جراحان زیبایی این روش را به عنوان یکی از روش های درمانی برای زنان و مردانی است که خواهان بهبود ظاهر ابرو خود هستند با رفع یا کاهش عوارض کاشت مو به کار می برند. اکثریت متقاضیان این جراحی را زنان تشکیل می دهند که به دلیل اصلاح های بی رویه ابروهای خود دچار کم پشتی ابروهای خود شده اند. روش کاشت طبیعی ابرو از عمل سنتی برداشتن نواری از مو کم تهاجمی تر است. به علاوه بعد از عمل به مراقبت کمتری نیاز دارد. هر کلنیکی توصیه های متفاوتی دارد اما در کل اصول مراقبت های بعد از کاشت مو یکسان است.

چه عواملی سبب ریزش موهای ابرو می شود؟

علت های بسیاری برای ریزش ابرو بیان شده است که می توان به برخی از آنان اشاره کرد:

۱-به دلیل یک حادثه مثل سوختگی

۲-عوارض جانبی درمان یک بیماری

۳-ریزش ابرو ناشی از عوامل ژنتیکی یا اختلالات هورمونی

۴-برداشت بی رویه موهای ابرو

علت این مشکل هر چه باشد جراحی کاشت مو می تواند راه حل موثری در بهبود ظاهر ابروهای ریخته یا کم پشت باشد.

جراحی کاشت ابرو چگونه انجام می گیرد؟

کاشت ابرو

نمونه ای از کاشت ابرو

در گذشته کاشت موی طبیعی و کاشت ابرو همیشه امکان پذیر نبود زیرا تکنولوژی و دانش لازم برای انجام پیوند در دست نبود. جراحی ها با روش کاشت اولیه چندان موفقیت آمیز نبود و بسیاری از بیماران ب ظاهر کمی انبوه و زمخت سر موهای ابرو خود کنار نمی آمدند. با تکنیک مدرن FuE امروزه کاشت موی ابرو را با ظاهری طبیعی امکان پذیر نموده است. در این تکنیک موهای ابرو یک به یک در طی یک فرآیند بسیار پر زحمت کاشته می شوند. برش های کوچکی در این پیوند ها انجام می شود. باید به دقت و با زاویه مناسب و در سمت و سوی صحیح باشد تا مو در جهت رشد موهای ابرو طبیعی رشد کند. در هر ابرو حدود ۴۰۰ تار ابرو می توان به روش FUE کاشته شود. بعد از پیوند موهای جدید به اندازه مناسب کوتاه و اصلاح می شوند.

مزایای کاشت ابرو چیست؟

اگر به دلیل ریزش ابروهایتان اعتماد به نفس خود را از دست داده اید در طی مراحل کاشت ابرو این اعتماد به نفس از دست رفته به شما باز خواهد گشت.

مکان های اهدا کننده برای کاشت ابرو کجاست؟

آزمایشگاه و متخصصان کاشت ابرو

نمایی از آزمایشگاه و متخصصان کاشت ابرو

معمولا محل اهدا کننده برای کاشت ابرو در ناحیه پشت سر قرار گرفته است زیرا جنس موهای پشت سر ظریف تر و مشابه موهای ابرو است. اما گاهی اوقات می توان از موهای زیر بغل و یا قفسه سینه استخراج کرد البته در صورتی که برای این منظور مناسب باشد.

کاشت ابرو با چه خطراتی همراه است؟

روش جراحی کاشت ابرو با حداقل تهاجم می باشد. به مراتب امن تر از بسیاری از انواع دیگر عمل جراحی زیبایی و عوارض کاشت ابرو بسیار ناچیز است. با این حال هنوز هم احتمال برخی از خطرات وجود دارد که لازم است بیمار نسبت به آن اطلاع داشته باشد. خطرات اصلی کاشت ابرو شامل عفونت، زخم و نتایج نه چندان دلخواه است.

منبع: iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید