menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
فاکتورهای هزینه کاشت ابرو
دوشنبه ۲ آذر ۹۶ - ۱۸:۱۹
(0 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

فاکتورهای هزینه کاشت ابرو

فاکتورهای هزینه کاشت ابرو

 

ایران هیر ، کاشت ابرو به روش های مختلفی انجام می شود و بسته به نوع ابرو افراد دارد در این مطلب می خواهیم در مورد هزینه کاشت ابرو و فاکتورهایی که در تعیین مقدار این هزینه نقش دارد را بیان کنیم .

 

 

لازم به ذکر است که بدانید کاشت ابرو یک فرایند کاملا تخصصی می باشد که باید افراد متخصص و ماهر با سلیقه انجام دهند. با وجودی که همه از مزایای کاشت ابرو اطلاع کافی دارند و برای خلاص شدن از تاتو و هاشور ابرو تمایل زیادی برای این عمل دارند، به دلیل هزینه های بالا نمی توانند از این روش استفاده کنند. در حالی که تمامی هزینه هایی که برای کاشت ابروی طبیعی پرداخت می شود در مقایسه با دیگر روش ها، کاملاً منصفانه است. همچنین نتیجه ای که از کاشت ابرو حاصل می شود، با نتیجه حاصل از تاتو یا هاشور ابرو قابل قیاس نیست.

به نقل ایران هیر هاشور ابرو و تاتو هزینه کمتری نسبت به کاشت دارد ؛ اما ترمیم هایی که باید بعدها انجام شود، نیاز به هزینه بیشتری دارد. از سوی دیگر ممکن است پس از مدتی به هاشور، تاتو و نوع طراحی آن علاقه ای نداشته و قصد تغییر آن را داشته باشید. در این صورت باید هزینه زیادی را برای تغییر و برداشتن جای هاشور یا تاتو صرف کنید. اما در کاشت ابرو می توان به راحتی ابروها را به هر حالتی که تمایل دارید تغییر دهید. زیرا ابروها طبیعی بوده و قابل رشد و تغییر هستند.

 به طور کلی  هزینه کاشت ابرو براساس چندین فاکتور تعیین می شود که عبارتند از:
۱- در این فاکتور مهارت و تخصص پزشک 

هر کسی قادر به کاشت ابرو نمی باشد و باید مهارت کافی داشته باشد مانند پزشکانی که به خوبی زاویه کاشت موهای ابرو را می دانند ، نتیجه کار آنها طبیعی تر است و در پایان هم رضایت بیمار حاصل می شود. طبیعتا این پزشکان در مقابل کاری که انجام می دهند، هزینه بیشتری دریافت می کنند، زیرا برای کسب مهارت و تخصص زمان و هزینه بیشتری را صرف کرده اند. همچنین این دسته از پزشکان تجربه بیشتری داشته و می توانند مطابق با میل بیمار ابروها را طراحی و بکارند.

۲- در هزینه کاشت ابرو شهر و محل کاشت ابرو فاکتور دیگر است

البته با پیشرفت های پزشکی امروزه تجهیزات پزشکی در همه شهرستان ها وجود دارد و در بیشتر شهرها ابروی طبیعی با مهارت خاص کاشته می شود . اما هزینه های آنها به طور یکسان محاسبه نمی شود. در شهر تهران به دلیل هزینه بالای اجاره ساختمان کلینیک و همچنین عوارض شهرداری و مالیات هزینه های بیشتری برای کاشت ابروی طبیعی دریافت می شود. همچنین محل کاشت ابرو نیز تاثیر زیادی در هزینه ها دارد. هزینه کاشت ابرو در کلینیک هایی که در بهترین مراکز شهری و در مکانهای پررفت و آمد هستند، بیشتر محاسبه می شود.

۳- لازم است بدانید سابقه پزشک در کاشت ابرو نقش مهمی دارد

هر چه قدر کلینیک کاشت ابرو سابقه بیشتر داشته باشد به همان نسبت هزینه ها بالاست .و همچنین  پزشکان این کلینیک ها به دلیل خوشنام بودن در میان مراجعین و همچنین سابقه طولانی که در کاشت ابرو دارند، طبیعتا هزینه بیشتری دریافت می کنند. بیمارانی که به این کلینیک ها مراجعه می کنند، با طیب خاطر درمان را انجام می دهند و از نتیجه کار رضایت بیشتری دارند.

۴- این مورد هم جز فاکتور کاشت ابرو است ، هزینه پرسنل و کارکنان کلینیک

در یک کلینیک کاشت ابرو تنها پزشک شامل هزینه این کار نیست تمامی پرسنل آن کلینیک هر کدام به گونه ای فعالیتی در این خصوص انجام می دهند که حقوق آنان نیز با همان کاشت ابرو حساب می شود . بنابراین پزشک میزانی از هزینه های دریافتی را برای پرداخت حقوق کارکنان کلینیک در نظر می گیرد.

۵- یکی از اصلی ترین موارد فاکتور کاشت ابرو تجهیزات و دستگاه ها

هر چه تجهیزات و دستگاه های کلینیک کاشت ابرو پیشرفته تر باشد کار با کیفیت تری ارائه می دهند و همانطور که می دانید برای تامین این تجهیزات و دستگاه ها باید هزینه زیادی بشود . در کلینک هایی که از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می شود، هزینه کاشت ابروی طبیعی را بیشتر محاسبه می کنند.

 

در این جا با کلیک بر روی علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه می توانید اطلاعاتی کسب کنید

 

گردآوری : www.iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه 500 هزار تومانی فقط تا 10 آذر ماه فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید