menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
روش اکستنشن برای کاشت مژه بهتر است یا روش مصنوعی؟
شنبه ۲ دی ۹۶ - ۱۶:۲۴
(1 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

تفاوت های کاشت مژه اکستنشن با کاشت مژه مصنوعی

روش اکستنشن

نمونه ای از کاشت مژه به روش اکستنشن

از جدیدترین روش های زیبایی چشم ها، اکستنشن مژه است. با استفاده از این روش می توانید مژه ها را پرتر و بلندتر نشان داد. اکستنشن با مژه مصنوعی تفاوت های بسیاری دارد. برای نمونه در اکستنشن از تارهای تکی استفاده می شود ولی در روش مصنوعی یک تار روی مژه طبیعی چسبانده می شود. در اکستنشن مژه های مصنوعی روی خود مژه ها نصب می شود ولی مژه مصنوعی معمولی روی پوست پلک و بالای مژه های اصلی چسبانده می شود. دوام مژه اکستنشن بسیار بیشتر از مژه مصنوعی است اما به مراقبت بیشتر و مداومی نیاز دارد. این گونه مژه ها در هنگام خواب، دوش گرفتن، ورزش کردن و شنا کردن خراب نمی شوند.

روش اکستنشن

نمونه ای از کاشت مژه به روش اکستنشن

هم چنین چسبی که در روش اکستنشن مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متفاوت است و مهم ترین تفاوت روش اکستنشن نسبت به روش مصنوعی این است که بسیار طبیعی به نظر می رسد. مژه های مصنوعی افراد می توانند در منزل نصب نمایند ولی در اکستنشن حتما باید توسط متخصصین ماهر صورت پذیرد.

روش اکستنشن

نمونه ای از کاشت مژه به روش اکستنشن

برخی از افراد به اشتباه اکستنشن مژه را با کاشت مژه یکسان می دانند. در حالی که کاشت مژه هم مانند کاشت مو نوعی جراحی به شمار می آید. هم چنین برخی از افراد نیز بر این باورند که که روش اکستنشن به داشتن مژه هایی دائمی و مدام العمر کمک می کند. در حالی که فقط با کاشت مژه توسط تیم جراح می توان مژه های دائمی داشت.

منبع: iranhair.net

 

 

 

 

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید