menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
سوالات رایج کاشت ریش و سبیل
سه شنبه ۲ دی ۹۶ - ۱۵:۵۶
(3 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

بررسی سوالاتی در مورد کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش

نمونه ای از کاشت ریش

۱- کاشت ریش یا موی صورت چگونه انجام می گیرد؟

در عمل کاشت ریش که فولیکول های مو به طور ژنتیکی در برابر ریزش مقاوم هستند، از ناحیه پشت سر برداشته می شوند و سپس در نقاط مورد نظر کاشته می شود.

۲-برای بازسازی ریش و سیبیل به چند گرافت مو نیاز است؟ 

تعداد گرافت ها برای کاشت ریش بسیار متفاوت است اما به طور میانگین شامل ۳۰۰ تا ۶۰۰ گرافت برای سبیل، ۶۰۰ تا ۸۰۰ گرافت برای ریش بزی پر، ۲۰۰ تا ۵۰۰ گرافت برای هر خط ریش و ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ گرافت برای ریش روی گونه می باشد.

۳-آیا این عمل دردناک است؟ 

کاشت ریش و سبیل با درد و ناراحتی بسیار کمی همراه است زیرا جراح این عمل را با بی حسی انجام می دهد و به صورت کاملا بدون درد صورت می پذیرد.

۴-از چه روش هایی برای این عمل استفاده می کنند؟

تکنیکی که برای برداشتن فولیکول های مو جهت کاشت ریش و سبیل استفاده می شود تکنیک اف یو ایی نام دارد. در این روش گرافت های فولیکولی از قسمت پشتی پوست سر برداشته می شود. سپس گرافت های جدید مو با استفاده از ابزارهای مخصوص در ناحیه صورت و یا در قسمت هایی که نیاز به تراکم بیشتر موی صورت باشد کاشته می شود. در این عمل هیچ گونه زخم یا جراحتی در ناحیه صورت دیده نمی شود.

۶-ظاهر طبیعی حاصل از ریش کاشته شده چگونه است؟

کاشت ریش

نمونه ای از کاشت ریش

برای آن که ریش به طور کامل طبیعی شود موها به صورت واحدهای فولیکولی طبیعی کاشته می شوند. این فولیکول ها در جهت رشد طبیعی موی صورت قرار داده می شود. تراکم طبیعی موی صورت نیز از زمان کاشت ریش و سبیل در نظر گرفته می شود. یک جراح ماهر و متخصص کاشت مو به خوبی می تواند با رعایت دقیق جزئیات یک ریش یا ظاهر کاملا طبیعی برای بیمار به وجود آورد.

۷-این عمل در چه زمانی می تواند انجام گیرد؟

زمان مورد نیاز برای این عمل به سطح پوششی که لازم است فراهم شود بستگی دارد و معمولا به ۲ تا ۴ ساعت دقت برای انجام کامل این عمل نیاز است.

۸-سرعت رشد موهای کاشته شده چگونه است؟

کاشت ریش

نمونه ای از کاشت ریش

فرایند رشد موهایی که به عنوان ریش کاشته می شود تا حدودی با رشد مو کاشته شده در ناحیه سر مشابه است. معمولا رشد کامل و قابل ملاحظه مو بعد از دو ماه مشاهده می گردد و اگر هم بخواهیم ریش یلندی داشته باشیم می توانیدبعد از ۴ الی ۶ ماه این کار را انجام دهید.

۹-آیا آثار حاصل از کاشت ریش به صورت دائمی خواهد بود؟ 

نتایج این عمل دائمی خوهد بود. موی جدیدی به زودی رشد می کنند و تا سال های طولانی به رشد عادی خود ادامه می دهند زیرا خاصیت اصلی موی طبیعی این گونه است. به عبارت دیگر این نوع از مو در برابر تراشیده شدن و کوتاه شدن کاملا مقاوم است.

۱۰-فرایند بهبودی و ایجادحالت طبیعی برای موی کاشته شده در صورت چگونه است؟

کاشت ریش

نمونه ای از کاشت ریش

بعد از عمل معمولا لکه های خون ریزی در اطراف ناحیه کاشت مو ایجاد می شود.این لکه ها بعد از مدت کوتاهی پوسته پوسته می شود که نشانه شروع بهبودی و ترمیم پوست است. این حالت معمولا حدود یک هفته طول می کشد و از هنگامی که این پوسته ها شروع به ریزش می کنند حدود یک یا دو هفته طول می کشد تا حالت ته ریش در صورت شما شکل بگیرد. بعد از این موهای کاشته شده به خاطر فرایندی طبیعی که تحت عنوان شوک ریزش مو شناخته می شود، می ریزند. اما هیچ نیازی به نگرانی نیست زیرا این موها به راحتی دوباره رشد خواهند کرد. البته همه موهای کاشته شده نمی ریزند اما معمولا حدود ۷۰ درصد از گرافت های کاشته شده ریزش خواهند کرد.

۱۱-چه زمانی بعد از کاشت ریش می توان صورت را اصلاح کرد؟

معمولا در ده روز تا دو هفته اول بعد از عمل کاشت ریش باید از تراشیدن ریش جلوگیری کرد. اما این زمان برای بیماران مختلف متفاوت است و باید توسط جراح متخصص شما تعیین شود.

منبع: iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید