menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
چه کسانی نیاز به ترمیم مو دارند
دوشنبه ۲ آبان ۹۶ - ۱۰:۳۴
(1 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

ترمیم مو

 

 

در ایران هیر می خوانیم : ترمیم مو یک موضوع کاملا جدا از کاشت مو است و بیشتر به ترمیم موی آسیب دیده پرداخته می شود . در اینجا اول به فواید و مزایای ترمیم مو و سپس چه کسانی نیاز به ترمیم مو دارند دارند می پردازیم .

 

دانستنی هایی در مورد مزایای ترمیم مو چیست ؟

۱- می خواهید بدون عمل جراحی مزیت ترمیم با روش های HRT و MicroHRT و می توان کلیه مراحل آن را در یک جلسه بدون هیچگونه احساس درد یا خون ریزی انجام داد.

۲- مزیت مهم دیگر این تکنیک ترمیم مو، انجام کارهایی مانند دوش گرفتن روزانه، استخر ، سشوار ، ژل ، رنگ و بطور کلی همه ی اموری که در حالت عادی با موهای خود انجام می دهید برای موهای کاشته شده پس از انجام این روش هم قابل انجام می باشد .

این افراد نیاز به ترمیم مو دارند ؟

ترمیم مو یک عمل نوین است که بیشتر برای آن دسته از افرادی که نمی توانند کاشت مو انجام دهند بیشتر مطرح شده است در ترمیم مو، موهایی که برای استفاده انتخاب می شود هم رنگ و هم جنس موهای فرد بوده و یا نزدیک ترین و شبیه ترین موها به آن می باشد که به روش های مختلف برای فرد کاشته می شود.

مرکز تخصصی موی رنسانس این اطمینان را به شما می دهد که این تکنیک ترمیم مو بهترین و جدیدترین شیوه استاندارد روز دنیا است و دارای مجوزFDA  کشورآمریکا و وزارت بهداشت می باشد .همچنین برای هر قسمت از موی سر و با هر وسعتی از ریزش ، روشی فوق العاده ایده آل می باشد.

ترمیم مو با   Micro HRT

این تکنیک ترمیم مو را در یک جلسه می توان انجام داد که با ظاهر ، فرق سر و خط رویشی را بدون هیچ عوارضی انجام داد، به گونه ای که آشنایان شخص درمان شده از بازگشت چهره ی فرد به حالت گذشته اش شگفت زده خواهند شد. این تکنیک جدیدترین و بهترین تکنیک ترمیم مو در جهان است و از نظر علمی ، بهداشتی و شرعی کاملا مورد تأیید می باشد .

این نکات را لازم است تاکید کنیم که : 

شما می توانید پس از ترمیم مو کارهای روزانه که همه در انجام می دهند ، مانند حمام کردن، سشوار کشیدن ، رنگ کردن ، استفاده از مواد آرایشی، استخر ، سونا و کلیه فعالیت های ورزشی را انجام دهید .

همچنین با کلیک روی دانستنی هایی درباره اثرات جانبی کاشت مو  می توانید مشاهده کنید اطلاعاتی در این باره .

گردآوری : www.iranhair.net

مطالب مرتبط
close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه 500 هزار تومانی فقط تا 10 آذر ماه فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید