یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه

اطلاعیه سایت

مشاوره تخصصی كاشت مو، ابرو و ریش و سبیل به صورت رایگان توسط متخصصین بین المللی كاشت

تلفن : 02177073359

پاسخگوي ٢٤ ساعته براي تماس و تلگرام:

09190841841

@Iranhairno1 

علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه

علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه

علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه

علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه

ریزش مو تنها به یک منطقه ی خاص از سر تعلق ندارد ، بلکه این اتفاق در برخی از افراد ممکن است که به صورت فراگیر در تمامی موهای بدن بخصوص موهای صورت همانند ابروها و مژه ها رخ دهد. ریزش مو در این نواحی خود با استرس های خاصی همراه خواهد بود ، زیرا زیبایی و گیرایی چشم های یک فرد در گرو ابروانی زیبا و مژه هایی بلند می باشد که طبیعتا در این افراد وجود ندارد. بنابراین مسئله ریزش مو هم از نظر ظاهری و هم از نظر زیبایی بر روی چهره ی فرد اثرگذار است.

الگوی ریزش مو در موهای ابرو و همچنین موهای مژه تقریبا مشابه با ریزش مو در سر می باشد. برخی از افراد در طول یک مدت زمان کوتاه درصد زیادی از موهای ابروها و مژه های خود را خالی مشاهده می کنند ، گویی بر اثر بیماری خاص این اتفاق به صورت ناگهانی به وقوع پیوسته است. البته ناگفته نماند که بیماری های مختلفی در بدن همانند کم کاری یا پرکاری تیروئید ، داشتن استرس بیش از اندازه ، آنمی ها و . . . منجر به ریزش موها در این نواحی می شود ، اما در هر صورت با یک پیگیری ساده و درمان بیماری خود می توان به راحتی رویش دوباره ی ابروها و مژه ها و جلوگیری از ریزش مو در این نواحی را بازگرداند.

شاید از نظر خانم ها ریزش مو در ابرو و مژه ها اهمیت زیادی نداشته باشد و حتی در برخی از موارد خوشحالی را هم به دنبال دارد. افرادی که ابروهایی بسیار پرپشت دارند و همیشه با قیچی ابرو و سایر وسایل مخصوص مشغول کندن موهای خود هستند  ، برای رهایی از این مسئله به هرکاری دست می زنند تا ریشه ی موها در ابرو را از بین ببرند و با تاتوها مخفی و سایر روش های مختلف زیبایی خاصی را به ابروهای خود ببخشند. برای مژه ، کاشتن آن یا استفاده از مژه های مصنوعی به همراه چسب را روش مناسب می دانند  ، اما این کارها تا چه زمانی ادامه دار خواهد شد؟ قطعا زمانی فرا می رسد که فرد خسته می شود ، اما آن زمان برای درمان علت زمینه ای این رخداد بسیار دیر است. پس اگر از وجود بیماری در بدن خود آگاه هستید ، هرچه سریع تر به پزشک مربوطه مراجعه نمایید.

در خصوص کاشت مو و ابرو بیشتر بخوانید؟

کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut

کاشت ابرو به روش جدید FUE

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید
close
ثبت اطلاعات مشتریان

با وارد کردن شماره خود از تخفیف باور نکردنی کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت مژه استفاده کنید. تخفیف‌های باور نکردنی در انتظار شماست.

autorenew