menu
@iranhairnet
کانال تلگرام
09199126008
شماره موبایل
02144975128
مشاوره رایگان
person ثبت اطلاعات
علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه
یکشنبه ۲ مهر ۹۶ - ۱۵:۱۸
(0 رای)


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در بالا تماس بگیرید.

علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه

علل ریزش مو در ناحیه ی ابرو و مژه

ریزش مو تنها به یک منطقه ی خاص از سر تعلق ندارد ، بلکه این اتفاق در برخی از افراد ممکن است که به صورت فراگیر در تمامی موهای بدن بخصوص موهای صورت همانند ابروها و مژه ها رخ دهد. ریزش مو در این نواحی خود با استرس های خاصی همراه خواهد بود ، زیرا زیبایی و گیرایی چشم های یک فرد در گرو ابروانی زیبا و مژه هایی بلند می باشد که طبیعتا در این افراد وجود ندارد. بنابراین مسئله ریزش مو هم از نظر ظاهری و هم از نظر زیبایی بر روی چهره ی فرد اثرگذار است.

الگوی ریزش مو در موهای ابرو و همچنین موهای مژه تقریبا مشابه با ریزش مو در سر می باشد. برخی از افراد در طول یک مدت زمان کوتاه درصد زیادی از موهای ابروها و مژه های خود را خالی مشاهده می کنند ، گویی بر اثر بیماری خاص این اتفاق به صورت ناگهانی به وقوع پیوسته است. البته ناگفته نماند که بیماری های مختلفی در بدن همانند کم کاری یا پرکاری تیروئید ، داشتن استرس بیش از اندازه ، آنمی ها و . . . منجر به ریزش موها در این نواحی می شود ، اما در هر صورت با یک پیگیری ساده و درمان بیماری خود می توان به راحتی رویش دوباره ی ابروها و مژه ها و جلوگیری از ریزش مو در این نواحی را بازگرداند.

شاید از نظر خانم ها ریزش مو در ابرو و مژه ها اهمیت زیادی نداشته باشد و حتی در برخی از موارد خوشحالی را هم به دنبال دارد. افرادی که ابروهایی بسیار پرپشت دارند و همیشه با قیچی ابرو و سایر وسایل مخصوص مشغول کندن موهای خود هستند  ، برای رهایی از این مسئله به هرکاری دست می زنند تا ریشه ی موها در ابرو را از بین ببرند و با تاتوها مخفی و سایر روش های مختلف زیبایی خاصی را به ابروهای خود ببخشند. برای مژه ، کاشتن آن یا استفاده از مژه های مصنوعی به همراه چسب را روش مناسب می دانند  ، اما این کارها تا چه زمانی ادامه دار خواهد شد؟ قطعا زمانی فرا می رسد که فرد خسته می شود ، اما آن زمان برای درمان علت زمینه ای این رخداد بسیار دیر است. پس اگر از وجود بیماری در بدن خود آگاه هستید ، هرچه سریع تر به پزشک مربوطه مراجعه نمایید.

در خصوص کاشت مو و ابرو بیشتر بخوانید؟

کاشت مو و کاشت ابرو به روش تضمینی sut

کاشت ابرو به روش جدید FUE

 

close
ویزیت رایگان و تخفیف ویژه

برای دریافت مشاوره رایگان و تخفیف ویژه یک میلیون تومانی فقط تا سه روز دیگر فرصت دارید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده تا مشاوران مجرب ما با شما تماس بگیرند. کلینیک رز تخصصی ترین کلینیک کاشت مو و ابرو در ایران

autorenew
کلیه حقوق این سایت متعلق به کاشت مو سر کاشت موی طبیعی می باشد.
برای ورود به کانال تلگرام کاشت مو کلیک کنید